Taşınırken Cam Eşyalar Nasıl Paketlenmeli?

  • AnaSayfa
  • Taşınırken Cam Eşyalar Nasıl Paketlenmeli?

Taşınırken Cam Eşyalar Nasıl Paketlenmeli?

Taşınırken cam eşyalar nasıl paketlenmeli? Taşınırken cam eşyaların paketlenmesi belli bir özen içerisinde yapılması gereken konulardandır. Adana evden eve taşımacılık şirketi Nergiz Nakliyat olarak cam eşyalarınızı özel ambalaj malzemelerimiz ile paketliyoruz. Cam eşyalar, son derece hassas olan ve en kolay kırılabilecek eşya gruplarındandır. Camdan yapılmış olan eşyalar içerisinde ilk akla gelen avizeler, cam süs eşyaları, bardak gibi zücaciye eşyaları gelir. Bu eşyaların dayanıklı koliler içerisinde hareket etmeyecek şekilde taşınması önerilir. Günümüzde bazı taşıma şirketlerinin eşya nakliyatında kullanılmış koli kullandığı görülür. Yıpranmış olan bu eşya taşıma kolileri, nakliyatta güvenilir olmazlar. Camdan yapılmış eşyaların hasar almaması için mutlaka besleyici kalın kartonların kullanılması önerilir. Firmamız her taşımada yeni koli yaparak, güvenli nakliyat hizmeti sunan işletmelerdendir.

Taşınırken Cam Eşyalar Nasıl Paketlenmeli?

Taşınırken cam eşyalar nasıl paketlenir? Cam eşyaların kırılmaması için özel ambalaj malzemeleri kullanılması gereklidir. Adana evden eve nakliyat şirketi olarak cam eşyalarınızı özel patpatlı poşetlere sarıp özel kutulara yerleştiriyoruz.

Kurumsal Nakliyat Şirketleri

Taşınırken cam eşyaların paketlenmesi deneyimli firmalar tarafından özenle yapılır. Köpüklü naylonlara sarılan cam eşyalar, karton kolilerin içerisinde özenle taşınır. Karton kağıtlarla kolilerin içerisinde cam eşyaların sıkıştırılması da onların hareket etmeden nakliyesini sağlar. Bu sayede eşyalar koli içerisinde ileri geri hareket edip, hasar almazlar.

Nakliyatta özenli ve dikkatli yaklaşımlarımız söz konusudur. Firmamız toplu ya da parça taşımacılığında profesyonel olan işletmelerin başında gelir. Eşya nakliyatında kalifiye elemanlarla taşımacılık hizmeti sunulur. Taşımacılık hizmetini sunan elemanlarımız sektörde uzun süre hizmet vermiş olan bilgi sahibi kişilerdir. Nakliyat öncesinde eşyaların miktarı ve evin oda sayısı hakkında bilgi edinmek için firma elemanlarımız bir ziyaret gerçekleştirir. Bu ziyaret sonrasında eşyalara uygun sayı ve muhteviyatta koli temin edilir.

Rahat Taşımacılık Hizmeti Veren İşletmeler

Taşınırken cam eşyaların paketlenmesi en çok dikkat gerektiren işlerdendir. Deneyimsiz nakliyat şirketlerinden hizmet alındığı takdirde en büyük hasar da bu eşya gruplarında meydana gelir. Firmamız, eşya taşımacılığında uygun büyüklükte nakliyat araçları ile hizmet sunar. Eşyaların hasar almaması için bazı ürün gruplarının nakliyat kamyonuna sabitlenmesi gerekir.  Bu konularda firma olarak gerekli deneyim ve bilgiye sahibiz.

Eşya nakliyatında kurumsal işletmeler sigortalı taşımacılık hizmeti sunar. Firmamız da sigortalı taşımacılık hizmeti sunan işletmelerin başında gelir. Yüksek katlardan eşya nakliyatı için asansörlü taşımacılık sistemlerimiz ile rahat nakliyat hizmeti verilir. Güvenilir taşımacılık için firmamızla irtibata geçilmesi önerilir.