Hakkımızda

nergiz nakliyat
Adana evden eve nakliyat taşımacılık

Nergiz Nakliyat Kimdir?

Nergiz Nakliyat, Evden Eve Taşımacılık hizmetinde adını duyurmuş kaliteli bir firmadır. Deneyimli kadromuz, uzman bilgimiz ile taşımacılık sektöründe başarılı işlere imza attık. Nergiz Nakliyat çağa uyum sağlayarak siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet sunabilmek için sürekli kendini geliştirmektedir. Güvenilir ve sorunsuz taşımacılığın adresi olarak işyeri, ev vb. taşımacılık alanlarda sizlere hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat hakkında sizlere net bilgi sunarak taşıma sürecini sizlerle paylaşıyor ve kısa sürede düzeninizi kurmanızı gerçekleştiriyoruz. Nergiz Nakliyat olarak kaliteli hizmet, uygun fiyat ve en önemlisi sizlerin mutluluğunu bozmadan taşıma işlemini gerçekleştirmek en büyük hedefimizdir. Adana evden eve nakliyat denilince akla ilk gelen firma olarak sizlere hizmet vermek bizleri gururlandıracaktır.

Ev taşıma işlemine yenilikçi ve teknolojik bakış açısıyla bakan Nergiz Nakliyat sektör deneyimlerinden elde ettiği başarı öykülerinden faydalanarak daha fazla mutlu müşteriler oluşturmak için çalışan, profesyonel bir ekip ile hizmet vermeye devam etmektir.

Çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile bağlılığımız 10 yıldır sürmekte olup, çok eskiden evini taşıdığımız müşterilerimiz yeniden bizden hizmet almak için bizleri aramaktadır. Nergiz Nakliyat olarak bu misyonla bu sayının daha da artması için çalışıyoruz.

Nergiz evden eve nakliyat firması olarak sürekli yeni teknolojileri takip ederek taşınma süreçlerinin riskini ve taşınma sürecini daha da kolaylaştırak donanım ve ekipmanlarını nakliye işimize dahil ederek ilerliyoruz.

Her taşımaya en uygun araç sunmak, bu doğrultuda en ucuz nakliyat fiyatları sunmak, insanların işlerini daha da kolaylaştırmak bizim görevimizdir.